Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Tabulka velikostí šperků

Tabulky velikostí šperků

Pro Váš spokojený nákup v eshopu Šperky LeClay si raději překontrolujte, zda jste vybrali Vaše šperky opravdu správě. Výměna či vrácení zboží v našem eshopu není problém, ale můžete tak předejít zbytečným komplikacím a starostem navíc.

Tabulka velikostí pro PRSTENY a SNUBNÍ PRSTENY

Naše velikosti prstenů se rovnají vnitřnímu obvodu prstenu v mm. Velikost prstenu "61" tedy znamená, že prsten má vnitřní obvod 61 mm.

Nejjednodušší metodou, jak zjistit velikost prstenu je omotat si prst provázkem a poté změřit jeho délku. Metoda je to sice jednoduchá, avšak má svá úskalí. Pokud chcete použít tuto metodu měření velikosti prstenu pro Vás, je potřeba zohlednit, že nejširší je prst v prostředním kloubu. Je tedy více než nutné provázek omotat právě kolem kloubu. Jinak se může stát, že prstýnek na prst nenasadíte.

Dalším způsobem je vzít svůj prsten, který nyní nosíte a změřit vnitřní průměr. Velikost pak už zjistíte dle tabulky níže.

Nejlepším způsobem, jak si změřit obvod je stále si skočit ke zlatníkovi.

Tabulka velikostí prsteny

Tabulka velikostí pro PIERCING

Tabulka velikostí piercingů


Product successfully added to the product comparison!