Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Zajímavé články ze světa šperků a módy

suicide girls piercing

Suicide Girls - piercing a tetování a kdo vlastně jsou?

Mají tetování, piercing, některé dready, vlasy obarvené těmi nejrůznějšími barvami a nevšední styl. Ženy fotící se v odvážných pózách a prezentující se na internetu. Vyrůstaly na metalu, punku, gothic nebo indie scéně. Co si o nich myslí ostatní je netrápí. To jsou Suicide girls.

Suicide girls (SG) vznikly v roce 2001, a to díky dvěma lidem, Missy a Spookyho, kteří je vedou dodnes. Missy, jež je považována za ...

Piercing do obočí

Piercing - vše co jste kdy potřebovali vědět

Máš, nebo chceš mít piercing? Mrkni na zajímavý obsáhlý článek o piercingu - historie, zajímavosti, způsob aplikace, hojení a ošetřování, a další se dočtete v článku Piercing - vše, co jste potřebovali vědět.

Swarovski historie

Historie Swarovski

Firma byla založena v 19. století Danielem Swarovski (původním jménem Daniel Svárovský), původně českým rodákem, který se narodil v Jiřetíně na Bukovsku a začal jako první brousit šperky pomocí tehdy moderních technologií. Čechy byly v této době proslulé svými dokonale tvarovanými křišťálovými šperky, které navíc vynikaly nízkou cenou oproti jiným konkurentům na tehdejším trhu. Nástroj na broušení, resp. řezání skla, který Swarovski vyrobil kolem roku 1892, si nechal v zápětí patentovat a byl natolik efektivní, ...


Product successfully added to the product comparison!