Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Zajímavé články ze světa šperků a módy

suicide girls piercing

Suicide Girls - piercing a tetování a kdo vlastně jsou?

Mají tetování, piercing, některé dready, vlasy obarvené těmi nejrůznějšími barvami a nevšední styl. Ženy fotící se v odvážných pózách a prezentující se na internetu. Vyrůstaly na metalu, punku, gothic nebo indie scéně. Co si o nich myslí ostatní je netrápí. To jsou Suicide girls.

Suicide girls (SG) vznikly v roce 2001, a to díky dvěma lidem, Missy a Spookyho, kteří je vedou dodnes. Missy, jež je považována za ...

Piercing do obočí

Piercing - vše co jste kdy potřebovali vědět

Máš, nebo chceš mít piercing? Mrkni na zajímavý obsáhlý článek o piercingu - historie, zajímavosti, způsob aplikace, hojení a ošetřování, a další se dočtete v článku Piercing - vše, co jste potřebovali vědět.


Product successfully added to the product comparison!