Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Suicide girls

Suicide girls piercingMají tetování, piercing, některé dready, vlasy obarvené těmi nejrůznějšími barvami a nevšední styl. Ženy fotící se v odvážných pózách a prezentující se na internetu. Vyrůstaly na metalu, punku, gothic nebo indie scéně. Co si o nich myslí ostatní je netrápí. To jsou Suicide girls.

Suicide girls (SG) vznikly v roce 2001, a to díky dvěma lidem, Missy a Spookyho, kteří je vedou dodnes. Missy, jež je považována za hlavní zakladatelku této myšlenky, našla zalíbení ve focení různých pin-up fotografíí. Pro Suicide girls jak pózuje, tak fotografuje.

SG jsou pro někoho nevkusné a sprosté, pro jiné novodobé sexuální symboly, které rozvířily vody erotického průmyslu plného silikonových blondýnek. Suicide Girls vytvořily prostor pro dívky a ženy, které nebaví jít s davem a chtějí svou odlišnost ukázat i ostatním. A to hlavně prostřednictvím internetu, kde představují své často lechtivé a erotické fotky. Kyberprostor se pro ně stal platformou, kde mohou svobodně vyjádřit, co si myslí a jak žijí. Spíše tedy jde o prezentaci své individuality, své osobní krásy, ne o to vecpat se do několika málo definicí "sexy" pornoherečky. Slovy Missy: "Suicide Girls jsme vytvořili proto, abychom ženám poskytli prostor pro vyjádření jejich sexuality“.

Suicide Girls si vysloužily pověst (soft)porna. Na rozdíl od obyčejného porna mají tyhle fotky i svou uměleckou hodnotu. Každý "příběh" je něčím unikátní, poutavý a neobvyklý. Suicide girls jsou pro mnoho lidí sexy a stávají se ikonami. Tyto dívky se často liší od běžných modelek mnohočetnými piercingy, jakou jsou piercing do nosu, piercing do pupíku, piercing do ucha, microdermaly, a všelijaké jiné piercingy. Dále tetováním  a barevnými vlasy. Neobvyklé nejsou ani dready, dlouhé umělé řasy, neotřelý styl a výrazný makeup. Z těchto fotek i přes svou odlišnost vyzařuje erotika, neboť tyto dívky jsou v drtivé většině případů v krásném dráždivém prádélku a jsou naprosto okouzlující. Dívky jsou nahé i oblečené, záleží na každé z nich, jaké fotky nafotí, jak bude vypadat a co bude mít na sobě. Fotí samostatně i v páru, oblíbené jsou hlavně provokativní erotické fotky dívek spolu.

SG se představují jako sebevědomé dívky, které jsou srovnané se svým tělem a se svou sexualitou. Rozhodně nejde o klasické krásky - jsou ploché i prsaté, kostnaté i buclaté, malé i vysoké, bílé i barevné.

O obličejích se dá spíše říct, že jsou zajímavé, než typicky krásné. Každopádně upoutají pozornost každého, ale ne vždy jsou hodnoceny pozitivně. Ještě dneska má totiž plno lidí předsudky ohledně konfekčního vzhledu. Navíc s tímto vzhledem je celkem těžké najít práci třeba u nás v ČR.

Nejlepší na tom všem je, že tady nikoho nezajímá, jak má „správná“ Suicide Girl vypadat, jestli má míry 90-60-90, dlouhé nohy a absenci celulitidy, natož pak nějaké ty špeky, či jiné chybičky. Není zde totiž vymezen žádný ideál té pravé a krásné, tady je totiž krásná každá, která je jedinečná a nezáleží na tom jestli se podobá ideálu „pravé miss“ nebo vypadá, jako by si na focení odběhla z punkového koncertu.

Komunita funguje od roku 2001 - jako prostor pro ženy stejných názorů. Název Suicide Girls pochází z románu Survivor spisovatele Chucka Palahniuka, který ho využil jako určité přirovnání pro ženy, které se chovaly, přemýšlely a vypadaly jinak. Dnes už jsou Suicide Girls svého druhu fenomén. 

Další informace o piercingu najdete v našem obsáhlém článku Piercing - vše co jste kdy potřebovali vědět.


Product successfully added to the product comparison!