Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

JAK RYCHLE A JAK LEVNĚ SVOJE ŠPERKY DOSTANETE

Rychlost dodání Vašich šperků je pro Vás určitě důležitá. Šperky Vám odesíláme co nejdříve je to jen možné. Dopravcí uvádí (a většinou i dodrží :), že balíčky jeden den podané, jsou druhý den doručeny. Balíčky tedy můžete očekávat již od druhého dne od odeslání. Na Váš e-mail Vám po odeslání přijde sledovací kód Vaší zásilky. Kamennou pobočku a tudíž i osobní odběry již nadále bohužel neprovozujeme.

CENA POŠTOVNÉHO po ČR (Na Slovensko NEZASÍLÁME):

Vaše šperky z našeho obchůdku si můžete nechat zaslat i za velmi nízké poštovné.

Zásilkovna - platba předem na účet: 60 Kč

ČP - Doporučeně (platba předem na účet): 70 Kč

ČP - Doporučeně (na dobírku): 100 Kč

ČP - Balík do ruky (platba předem na účet): 110 Kč

ČP - Balík do ruky (na dobírku): 150 Kč

ČP - Balík na poštu (platba předem na účet): 110 Kč

ČP - Balík na poštu (na dobírku): 150 Kč

PPL - Platba předem na účet: 85 Kč

PPL - Na dobírku: 135 Kč


Přejeme Vám příjemné vybírání šperků ;)

Pro Váš spokojený nákup v eshopu Šperky LeClay si raději překontrolujte, zda jste vybrali Vaše šperky opravdu správě. Výměna či vrácení zboží v našem eshopu není problém, ale můžete tak předejít zbytečným komplikacím a starostem navíc.


Product successfully added to the product comparison!