Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

JAK RYCHLE A JAK LEVNĚ SVOJE ŠPERKY DOSTANETE

Rychlost dodání Vašich šperků je pro Vás určitě důležitá. Šperky Vám odesíláme co nejdříve je to jen možné. Pošta uvádí (a většinou i dodrží :), že balíčky jeden den podané, jsou druhý den doručeny:

Česká pošta, PLATBA PŘEDEM: U Vás doma už i druhý den od přijetí platby na náš účet.

Česká pošta, NA DOBÍRKU: U Vás doma už i druhý den od expedice zásilky.

Osobní odběr: osobní odběry nadále neprovozujeme

CENA POŠTOVNÉHO:

Vaše šperky z našeho obchůdku si můžete nechat zaslat za velmi nízké ceny. My tomu říkáme almužna :)

Česká pošta, PLATBA PŘEDEM: pouze 49 Kč

Česká pošta, NA DOBÍRKU: pouze 89 Kč


Přejeme Vám příjemné vybírání šperků ;)

Pro Váš spokojený nákup v eshopu Šperky LeClay si raději překontrolujte, zda jste vybrali Vaše šperky opravdu správě. Výměna či vrácení zboží v našem eshopu není problém, ale můžete tak předejít zbytečným komplikacím a starostem navíc.


Product successfully added to the product comparison!