Vážení zákaznici/ Vážené zákaznice,

rádi bychom Vás seznámili s naším novým partnerským eshopem www.jewelton.cz , který je zaměřený na dnes velmi moderní a dámami oblíbené statement šperky. S tímto druhem šperků jakoby se ve světě roztrhl pytel a Jewelton.cz jediný eshop v ČR, který se může pyšnit tak širokou nabídkou. Začínáme s kolekcí statement náhrdelníků a dále bychom Vám chtěli nabídnout i statement náramky, náušnice a jiné zajímavé doplňky.

V čem je kouzlo statement šperků? Jsou moderní, výrazné, poutající pozornost a oživí každý Váš outfit.

Pod pojem statement náhrdelníky se řadí velké množství druhů. Statement bib náhrdelník je široký plát látky nebo krajky, na kterou jsou našité kamínky či korálky, chunky náhrdelníky jsou ty nejzajímavější masivní náhrdelníky, choker náhrdelníky jsou pevně upnuté přímo u krku, protože slovo choker nemůžeme přeložit jinak než obojek. V naší nabídce můžete také nalézt nestárnoucí a stále moderní perlové náhrdelníky a dále také řetězy všeho druhu. Názvy šperků jsme ve velké většině zachovaly v angličtině, protože anglická pojmenování přesně vyjadřují  jejich vzhled České ekvivalenty názvů neexistují. Prozatím. Na našich stránkách si můžete najít všechny informace o každém jednotlivém druhu a vysvětlení jejich názvů.

Rádi bychom vás zasvětili do světa statement šperků a přinášeli vám stále nové designy a nové kolekce. Chceme vám nabízet stále nové články, fotografie s novými outfity, ke kterým se šperky hodí a rádi bychom se nechali inspirovat i vašimi názory.

Můžete se těšit na spoustu akcí, soutěží a výzev.

Staňte se s našimi šperky jedinečnými a sdílejte s námi jejich neobyčejnost a krásu!