Vyfiltruj si šperky

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

PIERCING

V této kategorii naleznete piercingy všech druhů – piercing do pupíku, piercing do nosu, piercing do jazyka, do rtu, do ucha a další piercingy. Máme piercingy z nezávadných materiálů, jako jsou piercing z chirurgické oceli nebo piercing z bioplastu, ale i jiné materiály. Vybrat si můžete také svítící piercing nebo UV piercing...

Piercing můžete vybírat z kategorií: Falešné piercingy, stříbrné piercingy, zlaté piercingy, industrial piercingy, microdermal piercingy, surface piercingy, tunely a plugy, roztahováky, piercingy do pupíku, do jazyka, do obočí, do nosu, do ucha, do brady, do bradavky, dále kruhy, podkovy a spirály. V případě ztráty některé z částí piercingu není důvod ke smutku, protože jsou k dispozici i náhradní díly piercingů jako kuličky, tyčky, labrety, gumičky, závity a mnohé další.

Podkategorie

 • Piercing do nosu

  Piercing do nosu

  Piercing do nosu patří k nejoblíbenějším modelům zdobení částí těla, a proto si zaslouží pestrý výběr a uspokojení požadavků všech zákazníků. Můžete si tak vybírat nejen různé tvary a provedení, ale také barevné odstíny a materiály (chirurgická ocel, zlatý, stříbrný, titan). Pro uspokojení vašich představ a stylu si tak pro váš nos můžete pořídit piercing do nosu v provedení kruhy, v kombinaci s různými druhy kamenů, ve tvaru srdíčka, sluníčka, kotvy, kytičky, měsíčku, kapky či visacího zámku, kuličky, kroužek, kruhy s křížkem, hvězdou a mnoho dalších variant. Můžeš si vybrat i falešný piercing (fake piercing), zlatý piercing do nosu nebo i stříbrný piercing do nosu. Díky pestrému výběru si každý najde řešení podle svých představ a stylu a elegantní zkrášlení nosu. Vyber si i ty z více než 500 stylů piercingů do nosu, a levně!

 • Piercing do pupíku

  Piercing do pupíku

  Piercing do pupíku patří k možnosti, kterou využívá stále více uživatelů, a můžou se tak pyšnit dokonale vyšperkovaným bříškem. A aby každý pupík byl originální, tak se vám nabízí spousta kvalitních možností, které jsou vyjádřením krásy, elegance, dokonalosti i extravagance. Můžete se těšit na tradiční jednoduché varianty piercingů do pupíku, ale i takové originální kousky jako třeba těhotenský piercing s ozdobou v podobě miminka, dudlíku, stopy, kachničky, srdíčka, želvičky a další a dále piercing do pupíku třeba pohyblivý, dermál půlkulička, obrácený piercing, banánek, srdíčko, kříž, motýlek, znamení zvěrokruhu, v kombinaci s kamínky, zirkony nebo třeba s krystaly Swarovski, a kromě dalších různých tvarů a motivů si můžete vybírat i z různých materiálů (piercing chirurgická ocel, zlato, stříbro, titan) či barevných odstínů.

 • Piercing do ucha

  Piercing do ucha

  Piercing do ucha potěší všechny milovníky tradičních náušnic, ale také zájemce, kteří doposud náušnice nenosili. Výjimečnost spočívá v právě umístění, které není určené tradičně na ušní lalůček, ale na okraj samotného ucha. Tím je zdobení uší ještě originálnější a přináší i další estetické výhody.

  Pestrý výběr materiálů (chirurgická ocel, zlatý piercing, stříbrný piercing), barevných odstínů a především tvarů, designu a motivů vám poskytne uspokojení vašich představ a můžete si tak vaše uši vyzdobit na různé příležitosti i běžné nošení. Čekají na vás originální kousky v kombinaci s různými kamínky nebo korálky, se štíty, klipsy, motivy jako kříž, srdíčka, hvězdičky, kruhy, lístečky, pírka, chobotnice, slon, kytičky a mnohé další. Můžete si vybrat také falešný piercing do ucha (jinak také fake piercing do ucha), visací piercing, tunel do ucha a mnoho dalších. Svoje představy tak uspokojí každý zákazník.

 • Piercing do jazyka

  Piercing do jazyka

  Piercing do jazyka patří mezi zdobení na neobvyklém místě a podporuje tím dávku originality a vlastního vkusu. Při odborném provedení není důvod se piercingu do jazyka bát bolesti či komplikací a jeho umístění si budete užívat. Pro ještě větší dokonalost máte skvělou příležitost vybrat si ze široké palety možností piercingů, díky kterým si každý najde to svoje řešení. Můžete se tak těšit nejen na různé materiály (chirurgická ocel, bioplast, a jiné) a barevné odstíny, ale také na různé varianty provedení a motivů. Třeba klasické kuličky, perličky, v kombinaci s kamínky, s motivem třeba fotbalového míče, hvězdy, jaguára, srdíčka, lebky, kruhů, růže, matice a mnoho dalších variant. Výběr piercingu do jazyku tak snadno přizpůsobíte vašim představám a uděláte si radost originální okrasou pro váš jazyk.

 • Falešný piercing

  Falešný piercing

  Falešný piercing je určený pro všechny, kteří touží mít také piercing, ale mají obavy z propíchnutí určité části těla nebo jednoduše mít pravý piercing nemůžou. Ale samozřejmě i pro ty, kteří se nebrání ničemu. Jeho princip spočívá v tom, že si nemusíte nechat propichovat kůži, ale vybrat si variantu, která se pouze nasadí nebo aplikuje pomocí magnetů. Na první pohled nikdo nepozná rozdíl. A aby toho nebylo málo, tak i v tomto případě si můžete vybírat z různých materiálů, motivů a provedení, díky kterým uspokojíte svoje potřeby i představy. Vybírejte z typů jako jsou falešný piercing do nosu, falešný piercing do ucha, falešný piercing plug a další. Budete se moci prezentovat jako s pravým piercingem. Díky různým tvarům a motivům nepřijdete o takové kousky jako klasické kuličky, hvězdičky, srdíčka, fotbalový míč, v kombinaci s kamínky, s motivy lebky a mnoho dalších originálních variant.

 • Tunely a plugy

  Tunely a Plugy

  Tunely a plugy patří mezi velice originální a populární piercingy pro zdobení uší dnešní moderní doby, ale přitom bylo známé již v dávné historii. Princip nasazení spočívá v roztažení ušních dírek a podle svých představ a možností si můžete vybírat nejen z různých velikostí, ale také materiálů a provedení.

  Výhodou je, že díky provedení unisex si můžou z pestré nabídky vybírat muži i ženy. Můžete se tak těšit na tunely a plugy motivy lebky, kombinace s kamínky, různé barevné odstíny, další motivy jako hvězdy, patrony, berušky, srdce, slunečnice, růže a mnoho dalších variant, které uspokojí i náročné zákazníky. V případě výběru materiálů vás čekají možnosti jako akrylát, chirurgická ocel, silikon nebo také dřevo či barevné úpravy v provedení stříbro nebo zlato.

 • Roztahováky

  ROZTAHOVÁKY

  Roztahováky do ucha jsou speciální náušnice, které se těší stále větší oblibě. Slouží buď k roztažení ušních dírek a díky různým velikostem si tak můžete ušní dírky zvětšit na požadovanou velikost a také si můžete vybrat z verzí, které roztahovat ušní dírky nepotřebují (fake / falešné roztahováky), a i přes to dokážou nahradit pravý piercing a vypadají jako pravé. Pro kompletní uspokojení představ a potřeb si můžete vybrat nejen z různých materiálů jako třeba chirurgická ocel, akrylát, ale také z různých provedení a motivů jako například maskáčový vzor, palmové dřevo, kokosové dřevo, zebrovaný vzor, různé barevné odstíny a tvary.

 • Piercing do obočí

  Piercing do obočí

  Piercing do obočí je oblíbenou ozdobou tváře, která nenápadným, ale zcela elegantním způsobem dokáže zvýraznit a zkrášlit tváře mužů i žen. Kromě toho podpoříte svoji jedinečnost a uspokojíte touhu po tom být originální a mít svůj vlastní vkus. Jedinečnost v tomto směru podporují také různé materiály piercingu, barevné odstíny, tvary, motivy i velikosti. Můžete si podle svého vkusu vybírat z takových variant jako například zlacené či stříbřené kuličky v kombinaci s různými kamínky či krystaly Swarovski, banánky, motivy jako hrací kostky, hvězdičky, srdíčka, hroty, perličky, fotbalové míče a mnoho dalších originálních možností, které vám zajistí pocit jedinečnosti.

 • Piercing do brady

  Piercing do brady

  Piercing do brady jinak nazývaný také labrety nachází svoje časté využití nejen přímo na bradě, ale také na horním rtu. Slouží také jako imitace pihy a díky různým provedením, materiálů, či kamínkům vzniká na tváři velice zajímavý a přitažlivý efekt. Pokud i vy toužíte po tomto umístění piercingu, tak se můžete těšit na rozmanité možnosti výběru, díky kterým uspokojíte svoje představy. Nejen různé druhy materiálů, ale také velikosti, motivy a tvary slouží k uspokojení i těch nejnáročnějších zákazníků. Můžete si tak dopřát srdíčka, hvězdičky, kuličky, trojúhelníky, kytičky a také spoustu zajímavých barevných variant.

 • Piercing do bradavky

  Piercing do bradavky

  Piercing do bradavky je oblíbený nejen kvůli originalitě a jedinečnosti, ale je také zajímavou možností zpestření třeba intimního života. Působí sexy a těší se vysoké oblibě mužů i žen. A právě proto si můžete užívat pestrou nabídku výběru a uspokojit svoje konkrétní představy. Vaše bradavky si tak můžete zkrášlit piercingem nejen z různých materiálů, ale také v různém provedení. Na vaší hrudi se tak můžou vyjímat třeba ostny, had, lebky, ozdobný piercing, varianty se štítem, kombinace s různými čirými i barevnými kamínky, řetízky, pouta, masky, Playboy a mnoho dalších jedinečných variant. Uspokojíte tak svoje představy o jednoduchosti i naopak extravaganci.

 • Kruhy

  Piercing - Kruhy

  Piercing Kruhy patří k oblíbeným verzím piercingu, které dokážou elegantním způsobem zdobit uši či nos. Elegantním způsobem podtrhují krásu tváře a dodávají svým nositelům výjimečnost. Pokud i vy toužíte po vhodném piercingu, tak kruhy jsou zajisté správná volba a poskytnou vám pestrou paletu možností. Nejen různé druhy materiálů tomuto piercingu dodávají kvalitu a originalitu, ale také různé kombinace třeba s čirými nebo barevnými kamínky, zlaté nebo stříbrné varianty, srdíčka, ostny, ozdobné kruhy, kuličky a mnoho dalších příjemných variant. Pestrý výběr kruhů, které splní vaše představy i očekávání.

 • Spirály

  Piercing - spirály

  Piercing Spirály jsou zajímavou verzí piercingu a nejčastěji se používají na zdobení obočí, uší, ale také brady či rtů. Přitahují pozornost svojí jedinečností, zajímavým tvarem a kombinacemi, které ještě více podtrhnou váš vkus a splní představy. Můžete si vybírat nejen z různých druhů materiálů, ale také velikostí, variant provedení či barevných odstínů. Čekají na vás takové zajímavé kousky jako kytičky, kuličky, kombinace s kamínky, srdíčka, kónus, zdobené spirály a mnoho dalších. Můžete si tak vybrat řešení piercingu podle svého vkusu a uspokojit i ty nejtajnější představy. Spirály přinášejí jednoduché a elegantní řešení pro každého.

 • Podkovy

  Piercing - Podkovy

  Piercing Podkovy patří k oblíbeným verzím piercingu, které můžete použít na takové části vašeho těla jako obočí, rty, do nosu nebo také na bradavky či dokonce intimní části těla. Jejich elegantní design zvýrazní váš celkový vzhled, a i přes svoji nenápadnost dokážou příjemně upoutat pozornost. Váš výběr podpoří nejen různorodé materiály, ale také různé možnosti zakončení podkovy jako třeba hroty, čiré či barevné kamínky, hrací kostky, kuličky, proužky a mnohé další. Můžete si tak vybrat nejen dle svého vkusu, ale také dle pestré palety možností, které pozitivně upoutají vaši pozornost. Piercing, který je jednoduchý a přitom jedinečný.

 • Zlatý piercing

  Zlaté Piercingy

  Zlatý piercing je vhodný pro všechny, kteří mají rádi tradiční materiály a jsou věrní právě zlatu. Jedná se o 14kt zlato s řádným označením naší odpovědnostní značkou přesahující zákonem stanovené váhy 0,5 g. Dále jsou označeny ryzostní značkou 585/1000 a registrovány Puncovním úřadem. Puncovní úřad označuje přímo piercing nebo plombu státní puncovní značkou, která je součástí piercingu a zaručuje ryzost šperku. Díky pestré nabídce si můžete vybrat různé možnosti provedení, které uspokojí vaše představy a pořídit si tak piercing ze zlata na různé části svého těla. Čekají na vás kruhy, kuličky, čtverce, kombinace s různými čirými i barevnými kamínky, labrety, špičky, infinity (nekonečno), Playboy, srdíčka, motýlek, triangl, kříž, kytičky a mnoho dalších variant.

 • Stříbrný piercing

  Stříbrné Piercingy

  Stříbrný piercing ctí tradici stříbrných šperků a přináší vám různé možnosti výběru, které dokážou oživit různé části vašeho těla. Jsou označeny naší odpovědnostní značkou při přesahující zákonem stanovené váhy 3 g. Dále nesou označení ryzostní značkou 925/1000 a registrovány Puncovním úřadem. Můžete se tak spolehnout nejen na vysokou kvalitu a pravost stříbra, ale také na nádherné kousky, ze kterých si vyberou i nároční zákazníci. Zkrášlit si tak můžete obočí, nos, rty či bradu nebo také bradavky, pupík a intimní místa. Různé motivy a kombinace jako třeba hvězdy, ještěrky, křížky, kytičky, vážky, motýlci, kapky, želvičky, měsíčky včetně třpytivých kamínků a mnohých dalších možností, uspokojí vaše představy a potřeby.

 • Microdermal piercing

  Microdermal Piercing

  Microdermal piercing je dalším produktem z řady oblíbených piercingů na různé části těla. Princip aplikace spočívá v osazení základny daného šperku do kůže. Nejdřív se vytvoří v kůži otvor puncherem, do otvoru se vloží daný šperk a na závit se nasadí nástavec. Díky pestrým možnostem si můžete vybírat řešení nejen z různých materiálů, ale také v různém provedení, které splní veškeré představy. Vaše tělo tak můžou zdobit kytičky, kuličky ozdobný piercing, varianty s různými druhy a barvami kamínků, hvězdičky, špičky, půlkuličky, šroub, Jing-Jang a mnohé další. Rozmanitý výběr, který podpoří vaši fantazii a chuť být jedineční.

 • Industrial piercing

  Industrial Piercing

  Industrial piercing patří mezi velice oblíbené varianty tohoto šperku a aplikuje se na principu zavedení skrz ušní boltce. Na vašem uchu tak vznikne zajímavý designový prvek, který zkrášluje váš celkový vzhled a zároveň podporuje jedinečnost. Díky pestrému výběru si můžete pořídit jednoduché varianty v podobě hrotů a kuliček nebo výraznější kombinace s mašličkou, srdíčkem, šrouby, hvězdou, lebkou, stopou, rybkou, hrací kostkou, spirálou, hadem, křídly, žiletkou, ještěrkou, maskou a mnoho dalších provedení. Kromě různých designových prvků váš výběr ovlivní také materiály a různé barevné provedení.

 • Surface piercing

  Surface Piercing

  Surface piercing je zajímavý a originální povrchový piercing, který se vpichuje na místa jako třeba hrudník, tvář, na zátylek, břicho a podobně. Je aplikovaný pod kůží a na povrchu je vidět pouze koncové kuličky či jiné tvary. Na vašem těle tak vzniká zajímavý prvek, který podporuje vaši jedinečnost a vlastní styl. Charakteristické pro tento druh piercingu je tvar širokého U a obvykle je vyrobený z flexibilních materiálů jako třeba bioplast. Svým charakterem se přibližuje microdermal piercingu, který surface piercing začíná pomalu nahrazovat.  Pokud toužíte po něčem zajímavém a chcete zvýraznit svoji osobnost, tak tímto způsobem se vám to rozhodně povede.

 • Tragus piercing, cartilage

  Tragus piercing, cartilage

  Tragus piercing, cartilage je originální druh piercingu, který se aplikuje na ušní chrupavku nebo lalůček. Na vašem uchu tak vzniká zcela originální a zajímavý prvek, který zkrášluje celkový dojem tváře a podporuje jedinečnost samotného nositele. Díky různým druhům materiálů a nádherným provedením či barevným odstínům si tak můžete pořídit takové jedinečné kousky jako hvězdičky, hady, srdíčka, peříčka, kytičky, šrouby, karetní motivy, Playboy, kotvy, korunky, ještěrky, houslové klíče, provedení se štítem, s řetízkem, s čirými nebo barevnými kamínky a mnoho dalších dokonalých variant. Díky těmto šperkům si zvednete sebevědomí ještě výš.

 • Náhradní díly

  Náhradní díly k Piercingu

  Náhradní díly k piercingu vám zajistí to, že nemusíte podléhat panice a zoufalství, když některou část piercingu ztratíte nebo se vám poškodí. Díky pestrému výběru náhradních dílů nepřijdete o žádnou jeho část, protože ztrátu budete mít možnost okamžitě nahradit. Můžete si tak doplnit ztracené kuličky, hroty, špičky, gumičky, labrety třeba i s vnitřním závitem, kamínky, spirály, podkovy, tyčky a mnohé další díly z různých materiálů a také barev. Díky náhradě o váš oblíbený piercing nepřijdete a budete si jej moct zase užívat jako nový. Svému šperku tak bez problémů prodloužíte životnost nebo jej ještě víc zdokonalíte.

Právě vybíráte z 3508 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!