Vyfiltruj si šperky

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Ryté dárkové předměty

Informace o Rytí/Gravírování do šperků. Rytí do šperků se snažíme provádět co nejrychleji, vzhledem k veliké poptávce po rytí do šperků se může dodání objednávky zpozdit zhruba o den či dva. Většinou se ale vše stíhá. Je možné vyrýt obrázek, logo, fotografii, příp. k fotografii přidat text, podpis, věnování atd. Nabízíme rytí do náramků, prstenů (vnější i vnitřní strana), zapalovačů, destiček, propisovaček, placatek (kapesních lahví)a to do velikosti 10 x 10 cm.Také Vám vyryjeme známku pro Vašeho mazlíčka. Naše kvalitní identifikační známky z chirurgické oceli s jeho jménem, nebo i obrázkem a adresou a telefonním číslem sluší každému pejskovi a kočičce :) Vyberte si z následujících šperků ke gravírování a rytí níže – pokud budete chtít šperk s obrázkem, odešlete ho po potvrzení objednávky na e-mail: ryti[zavinac]sperkyleclay.cz a do předmětu mailu napište číslo Vaší objednávky a zmiňte se, že jde o obrázek k vyrytí/gravírování a Vaší představu. V případě rytí textu do šperku stačí zmínit představu, text a font při vyplňování objednávky do poznámky ;)

Právě vybíráte z 362 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!