Vyfiltruj si šperky

velikost prstenu

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Stříbrné prsteny

Jelikož jsou vaše ruce jednou z nejexponovanější částí těla, není divu, že jsou ruce také nejvíce zdobené. Stříbrné prsteny a stříbrné náramky jsou tak velice oblíbené stříbrné šperky na ruku. V naší nabídce stříbrných prstenů najdete pro svůj prstík stříbrný prsten se zirkony či zirkonem, stříbrný prsten s perlou, se srdíčkem ale také stříbrný prsten na nohu. Velice oblíbené jsou také stříbrné prsteny s kameny, či zirkony, stříbrné prsteny se Swarovski Crystals a také stříbrné prsteny s drahými kameny, jakou jsou stříbrný prsten s opálem, ametystem, jantarem, topazem či rubínem. Najdete u nás také stříbrný prsten bez kamene či kamenů. Stačí si tedy jen vybrat ten správný, Váš, stříbrný kroužek, protože prsteny ze stříbra jsou in ;)

Právě vybíráte z 299 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!