Vyfiltruj si šperky

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Stříbrné náušnice

Krásné, moderní a zajímavé stříbrné náušnice na jednom místě. Vybírejte z více než 900 stylů stříbrných náušnic. Stříbrné náušnice jsou velice oblíbené, jelikož stříbrné šperky svým jemným bílým leskem sluší každému oušku a jedná se o cený kov. V naší nabídce stříbrných náušnic najdete dámské stříbrné náušnice kruhy a kroužky, stříbrné náušnice na šroubekvisací stříbrné náušnice (řetízkové), dlouhé náušnice, pecky, náušnice kuličky, dívčí a dětské stříbrné náušnice, a další. Mezi oblíbené naušnice patří stříbrné náušnice se zirkony či zirkonem a s drahými kameny, jako jsou stříbrné náušnice s opálem, s topazem či s granátem. Dále samozřejmě krásné stříbrné naušnice s krystaly Swarovski či stříbrné naušnice s perlou. Oblíbené jsou také stříbrné náušnice srdíčka a srdce. Ke stříbrným náušnicím je také vhodné vybrat Stříbrné náhrdelníky, proto doporučujeme podívat se do kategorie Stříbrné sady a sety a soupravy. Naše stříbrné náušnice jsou vyrobeny ze stříbra s jakostním označením 925/1000. Pokud máte rádi ocelové šperky z chirurgické oceli, neváhejte mrknout do kategorie náušnice z chirurgické oceli, kde najdete přes 1500 dalších krásných ocelových náušnic.

Právě vybíráte z 2027 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!