Vyfiltruj si šperky

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Stříbrné šperky

Stříbrné šperky jsou význačné jemným bílým leskem a jsou stále velice oblíbené. Šperky ze stříbra u nás najdete jak v originálních, tak v tradičních vzhledech. Stříbrné šperky jsou vyrobené ze stříbra s jakostním označením 925/1000. V naší nabídce najdete také stříbrné šperky s drahými kameny, jako jsou opály, rubíny, ametysty, ale také stříbrné šperky s perlami a také samozřejmě úchvatné stříbrné šperky s krystaly Swarovski např. od značky Silvego. Další kategorií stříbrných šperků, které jsou velice oblíbené, jsou stříbrné šperky sady, sety a soupravy. Naše stříbrné šperky jsou určené pro ženy.

Podkategorie

 • Gravírování a rytí stříbrných šperků

  Gravírování a rytí stříbrných šperků

  Rytí Vaší vlastní originální rytinou je Vaše velice oblíbená služba. Zde Vám přinášíme stříbrné šperky, do kterých lze rýt. Další informace o rytí do šperků naleznete ve článku Rytí do šperků.

 • Stříbrné náušnice

  Stříbrné náušnice

  Krásné, moderní a zajímavé stříbrné náušnice na jednom místě. Vybírejte z více než 900 stylů stříbrných náušnic. Stříbrné náušnice jsou velice oblíbené, jelikož stříbrné šperky svým jemným bílým leskem sluší každému oušku a jedná se o cený kov. V naší nabídce stříbrných náušnic najdete dámské stříbrné náušnice kruhy a kroužky, stříbrné náušnice na šroubekvisací stříbrné náušnice (řetízkové), dlouhé náušnice, pecky, náušnice kuličky, dívčí a dětské stříbrné náušnice, a další. Mezi oblíbené naušnice patří stříbrné náušnice se zirkony či zirkonem a s drahými kameny, jako jsou stříbrné náušnice s opálem, s topazem či s granátem. Dále samozřejmě krásné stříbrné naušnice s krystaly Swarovski či stříbrné naušnice s perlou. Oblíbené jsou také stříbrné náušnice srdíčka a srdce. Ke stříbrným náušnicím je také vhodné vybrat Stříbrné náhrdelníky, proto doporučujeme podívat se do kategorie Stříbrné sady a sety a soupravy. Naše stříbrné náušnice jsou vyrobeny ze stříbra s jakostním označením 925/1000. Pokud máte rádi ocelové šperky z chirurgické oceli, neváhejte mrknout do kategorie náušnice z chirurgické oceli, kde najdete přes 1500 dalších krásných ocelových náušnic.

 • Stříbrné sety

  Stříbrné sety

  Vyberte si našich stříbrných setů rovnou náušnice a přívěšek stejného designu/stylu dohromady. K přívěšku si pak už jen stačí vybrat stříbrný řetízek v kategorii Stříbrné řetízky. Naše stříbrné sety šperků jsou vyrobeny ze stříbra s jakostním označením 925/1000.

 • Stříbrné prsteny

  Stříbrné prsteny

  Jelikož jsou vaše ruce jednou z nejexponovanější částí těla, není divu, že jsou ruce také nejvíce zdobené. Stříbrné prsteny a stříbrné náramky jsou tak velice oblíbené stříbrné šperky na ruku. V naší nabídce stříbrných prstenů najdete pro svůj prstík stříbrný prsten se zirkony či zirkonem, stříbrný prsten s perlou, se srdíčkem ale také stříbrný prsten na nohu. Velice oblíbené jsou také stříbrné prsteny s kameny, či zirkony, stříbrné prsteny se Swarovski Crystals a také stříbrné prsteny s drahými kameny, jakou jsou stříbrný prsten s opálem, ametystem, jantarem, topazem či rubínem. Najdete u nás také stříbrný prsten bez kamene či kamenů. Stačí si tedy jen vybrat ten správný, Váš, stříbrný kroužek, protože prsteny ze stříbra jsou in ;)

 • Stříbrné náramky

  Stříbrné náramky

  Stříbrné náramky na ruku patří mezi nejoblíbenější stříbrné šperky. Krásný dámský stříbrný náramek totiž umí doplnit krásně Váš outfit. V naší nabídce najdete krásné stříbrné náramky pro ženy, jako jsou celostříbrné náramky, náramky s přívěsky, stříbrný náramek se zirkony, ale také stříbrné náramky na nohu (stříbrné řetízky na nohu). Pokud hledáte pevný stříbrný náramek, jste u nás správně. Stačí si jen vybrat ten svůj stříbrný náramek a osvěžit tak svou ruku krásou a třpytem.

 • Stříbrné přívěšky

  Stříbrné přívěšky

  Stříbrné přívěšky těch nejmodernějších stylů. Stříbrné šperky jsou velice oblíbené, vyšperkujte si svůj dekolt krásným stříbrným přívěškem i Vy! K přívěšku si můžete také vybrat stříbrný řetízek v kategorii Stříbrné řetízky.

  Velmi oblíbenými jsou stříbrné přívěšky s motivy, vyber si svůj: stříbrný přívěšek Anděl, Andělíček, stříbrné přívěšky písmena, stříbrný přívěsek křížek, stříbrný přívěsek kočka, stříbrný přívěšek kůň, stříbrný přívěšek srdce, srdíčko, stříbrný přívěšek pes, stříbrný přívěsek lev, stříbrný přívěšek čtyřlístek, stříbrný přívěšek motýl a další.

 • Stříbrné řetízky

  Stříbrné řetízky a náhrdelníky

  Řetízky ze stříbra těch nejmodernějších stylů. Vyšperkujte si svůj dekolt krásným stříbrným řetízkem i Vy! V této kategorii naleznete také překrásné stříbrné náhrdelníky. K řetízku si můžete také přidat stříbrný přívěšek, a to v kategorii Stříbrné přívěšky. Naše stříbrné řetízky a náhrdelníky jsou vyrobeny ze stříbra s jakostním označením 925/1000.

 • Stříbrné náhrdelníky

  Stříbrné náhrdelníky

  Hledáš krásné stříbrné náhrdelníky (stříbrné řetízky s přívěškem) pro svůj dekolt, nebo jako dárek? Vyber si ze stovek moderních stylů a typů...

 • Šperky na nohu

  Stříbrné šperky na nohu

  Stříbrné šperky na nohu.

 • Čištění stříbra

  Čištění stříbra

  Čištění stříbra.

Právě vybíráte z 1704 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!