Vyfiltruj si šperky

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Ocelové ŠPERKY z chirurgické oceli

Ocelové šperky z chirurgické oceli jsou velmi tvrdé a odolné. Nevyvolávají alergické reakce, jsou stálobarevné a mají antikorozní povrch. Šperky z chirurgické oceli námi prodávané jsou nejčastěji s označení 316L, což udává čistotu oceli a jedná se tak o šperky z chirurgické oceli, které jsou velice kvalitní. Ocelové šperky jsou také levnější v porovnání se šperky ze zlata a stříbra. To je také další důvod oblíbenosti ocelových šperků. V dnešní době se již vyrábí šperky z chirurgické ocele, které jsou doslova vyšperkované, tedy velice zájímavé, atypické, a to stále za příznivé ceny. A které ocelové šperky z chirurgické oceli u nás najdete? Náušnice z chirurgické oceli, Náramky z chirurgické oceli, ocelové řetízky a náhrdelníky, prsteny z chirurgické oceli, ocelové šperky na nohu, jako jsou prsteny na nohu či řetízky na kotníky, dále sady šperků z chirurgické oceli, náramky z chirurgické oceli, ocelové přívěšky a přívěšky na klíče a náramky. Naší specialitou je také velmi oblíbené rytí do šperků z chirurgické oceli, které si můžete nechat zhotovit. Ryjeme jak jak text, tak obrázky. Vašemu šperku z chirurgické oceli tak můžete jednoduše dodat vlastní originalitu ;)

Podkategorie

 • Gravírování a rytí šperků

  Gravírování a rytí šperků

  Zde naleznete šperky, do kterých lze rýt, či gravírovat, či laserovat. Tato kategorie ovšem neobsahuje všechny šperky, do kterých lze rýt. Proto je lepší projít si přímo kategorii šperků, které chcete vyrýt a vybrat si rovnou podle vzhledu šperku.

  Další informace o rytí do šperků naleznete v Rytí do šperků.

 • Ocelové náušnice

  Ocelové NÁUŠNICE z chirurgické oceli

  V naší nabídce naleznete více jak 1500 krásných náušnic z chirurgické oceli různých tvarů, velikostí a druhů. Ocelové náušnice z chirurgické oceli jsou nejen velmi oblíbené a stylové, ale také velmi elegantní v kombinaci se zircony nebo s krystaly Swarovski. Existuje mnoho druhů náušnic z chirurgické oceli – záleží jen na Vás, které si vyberete. Náušnice chirurgická ocel: náušnice visací (africký háček), kruhové náušnice, neboli náušnice kruhy, náušnice pecky, náušnice s puzetkou, klasický závěs náušnic, pánské náušnice, unisex náušnice, ale i další... Naleznete u nás i levné ocelové náušnice z chirurgické ocele, které jsou samozřejmě kvalitní.

 • Ocelové prsteny

  Ocelové PRSTENY z chirurgické oceli

  Chirurgická ocel a prsteny – krása a spolehlivost. Ocelové prsteny z chirurgické oceli byly vůbec prvními šperky z chirurgické oceli. Chirurgická ocel byla a je nejčastěji opracovávána právě k výrobě prstenů. Za pomocí laserů, povrchových úprav a kamínků vznikají skutečně krásné ocelové prsteny, které opravdu vyniknou za každé situace. Prsteny jsou vyhledávány hlavně ve variantách s kameny a s kamínky. Velmi oblíbené jsou také prsteny z chirurgické oceli se Swarovski krystaly, kdy třpyt je tak nádherný, že se šperku nemůžou nabažit jak ženy, tak muži, kteří je na ženách vidí. V našem obchodu naleznete jak levné ocelové prsteny z chirurgické ocele, tak prsteny dražší, avšak všechny kvalitní. Dále nabízíme snubní prsteny z chururgické oceli a zásnubní prsteny. Můžete si také do prstenů nechat zhotovit vlastní rytinu. Rytí do prstenů provadíme tzv. na počkání a doba odeslání se tak neprodlouží. Více o rytí do prstenů v tipu Rytí/Gravírování prstenů.

 • Ocelové náramky

  Ocelové NÁRAMKY z chirurgické oceli

  Ocelové náramky z chirurgické oceli patří mezi ty nejžádanější šperky z chirurgické oceli. Ocelový náramek může nosit opravdu každý a každému taky sluší. Chirurgická ocel je sice tvrdá, ale i tak se z ní dokáží vytvořit stylové, elegantní a módní ocelové náramky! Ocelový náramek je vhodný jako dárek přítelkyni, přítelovi, kamarádovi či kamarádce (náramky přátelství), nebo komukoliv jinému. Náramky chirurgická ocel – můžete vybírat z nepřeberného množství, a velmi levně... Velmi oblíbené jsou také ocelové náramky přátelství - náramky s rytím, kdy je náramku dodána originalita a jedinečnost. V naší kategorii ocelové náramky z chirurgické ocele samozřejmě naleznete dámské náramky z chirurgické oceli, a také originální pánské náramky z chirurgické oceli. Do vybraných ocelových náramků také můžete nechat vyrýt svůj jedinečný text. Více o rytí do šperků naleznete v tipu Rytí/Gravírování šperků.

 • Ocelové přívěšky

  Ocelové přívěšky z chirurgické oceli

  Chirurgická ocel a přívěšky - další kapitola na dlouhé hodiny. Ocelové přívěšky ve spojení s dobrým ocelovým řetízkem dokáží vytvořit jedinečný a vkusný dojem. Ocelové přívěšky z chirurgické oceli jsou proto také velmi oblíbené. Velmi často bývají ocelové přívěšky osázeny zircony, sklem, nebo krystaly Swarovski. Přívěšky dodáváme většinou bez řetízku, proto doporučujeme si k Vašemu přívěšku vybrat i řetízek z chirurgické oceli. U nás najdete velmi levné ocelové přívěšky z chirurgické ocele, tak hurá do výběru!

  Do ocelových přívěšků provádíme také rytí. Více informací v tipu Rytí do ocelových přívěšků.

 • Ocelové řetízky

  Ocelové ŘETÍZKY z chirurgické oceli

  Jemné nebo masivní? Řetízky z chirurgické oceli mohou být jaké si jen dokážete představit. Spojení chirurgická ocel a řetízky znamenají tvrdost a lesk, ale také krásu a věčnost. Díky tvrdosti a pevnosti si ocelové řetízky z chirurgické oceli a ocelové náhrdelníky našli mnoho příznivců. Řetízky z chirurgické ocele si můžete také obohatit o ocelový přívěšek z chirurgické oceli. Máme pro Vás přívěšky z chirurgické oceli dámské, pánské, a unisex, dále náhrdelníky z chirurgické oceli. Pokud sháníte řetízek na nohu, tak jej naleznete v příslušné kategorii. 

 • Ocelové náhrdelníky

  Ocelové NÁHRDELNÍKY z chirurgické oceli

 • Šperky na nohu

  Ocelové ŠPERKY NA NOHU z chirurgické oceli

  Prsteny a řetízky na nohu (na kotník) jsou velmi oblíbené v létě, kdy jsou hodně vidět na plovárnách, u moře, či při běžném nošení. Věřte ale, že řetízky a prsteny na nohu jsou velmi sexy i při běžném nošení doma... Pěkný prsten a řetízek na nohu potěší oko každého partnera i doma :)

 • Přívěšky na náramek

  Přívěšky na náramek

  Vyšperkujte si svůj ocelový náramek našimi přívěšky na náramky.

 • Přívěšky na klíče

  Přívěšky na klíče

  Váš kroužek na klíče vypadá mdle? Vyberte mu nějaký přívěšek na klíče ;)

 • Crystal collection

  Crystal collection Swarovski

  V této kategorii naleznete šperky s nejrůznějšími druhy crystalů. Od crystalů Swarovski po zircony.

 • Sady šperků

  Sady šperků z chirurgické oceli

  Mít stejný náramek a náhrdelník ve stejném stylu? Tomu se říká sladěnost! Stačí si jen vybrat sadu šperků, která se Vám líbí.

Právě vybíráte z 5146 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!