Vyfiltruj si šperky

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Ocelové šperky z chirurgické oceli

Šperky z chirurgické oceli jsou velmi tvrdé a odolné. Nevyvolávají alergické reakce, jsou stálobarevné a mají antikorozní povrch. Šperky z chirurgické oceli námi prodávané jsou nejčastěji s označením 316L, což udává čistotu oceli a jedná se tak o šperky z chirurgické oceli, které jsou velice kvalitní. Ocelové šperky jsou také levnější v porovnání se šperky ze zlata a stříbra. To je také další důvod oblíbenosti ocelových šperků. V dnešní době se již vyrábí šperky z chirurgické ocele, které jsou doslova vyšperkované, tedy velice zájímavé, atypické, a to stále za příznivé ceny. U nás najdete levné šperky z chirurgické oceli a přitom stále kvalitní a zajímavé. Naší specialitou je také velmi oblíbené rytí do šperků z chirurgické oceli, které si můžete nechat zhotovit. Ryjeme jak jak text, tak obrázky. Vašemu šperku z chirurgické oceli tak můžete jednoduše dodat vlastní originalitu ;)

Právě vybíráte z 4949 produktů.
šperků na stránku

Šperky z chirurgické oceli - motivy

Šperky z chirurgické oceli jsou velice rozmanité co do počtu druhů. Najdete u nás nejrůznější ocelové šperky s motivy jako jsou zvířátka, psí známky, mašličky, andělské křídla, srdce a srdíčka, zámečky lásky s vlastní rytinou, šperky z chirurgické oceli s opály, s krystaly, kamínky různých druhů a mnoho dalších.

Hlavní kategorie šperků z chirugické oceli

A které ocelové šperky z chirurgické oceli u nás najdete? Náušnice z chirurgické oceli, Náramky z chirurgické oceli, ocelové řetízky a náhrdelníky, prsteny z chirurgické oceli, ocelové šperky na nohu, jako jsou prsteny na nohu či řetízky na kotníky, dále sady šperků z chirurgické oceli, náramky z chirurgické oceli, ocelové přívěšky a přívěšky na klíče a náramky. A to vše velice levně!

Ocelové šperky s vlastní rytinou

Do našich ocelových šperků není také problém zhotovit svou vlastní rytinu a udělat tak ze šperku z chirurgické oceli vlastní originál. Do ocelových šperků jde totiž hravě rýt diamantovým hrotem. Můžete tak na šperk nechat vyrýt darování, či datum narození, nebo celou ocelovou psí známku (dog tag). Ocelové šperky jsou také vhodné pro rytí vlastním obrázkem, který také umíme zhotovit. Více informací naleznete v článku Rytí a gravírování šperků.

Product successfully added to the product comparison!