Vyfiltruj si šperky

Velikost dámského prstenu
Velikost pánského prstenu

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

SNUBNÍ PRSTENY z Wolframu

Snubní prsteny z Wolframu (anglicky snubní prsteny z Tungstenu) jsou další velice zajímavou volbou při výběru snubních prstenů. Wolfram je totiž velice odolný, tvrdý a škrábancům odolný materiál. Tudíž se velice hodí přesně pro výrobu snubních prstenů. Wolfram je o něco lehčí než zlato. Wolframové snubní prsteny se nedají obrábět, jsou vysoce odolně na poškrábání, a tak do nich u nás bohužel v ČR neryjeme, tak jako ryjeme do snubních prstenů z chirurgické oceli a do snubních prstenů z Titanu. Tvrdost wolframových prstenů se na Mohsovy stupnice tvrdosti udává 7,5 - tedy více než Křemík, který má hodnotu 7 (Zlato má 2,5 a diamant 10). Navzdory všem výhodám Wolframu je tu i jedna nevýhoda, Wolfram je křehký na úder. Pokud prsten z Wolframu praštíte např. kladivem, tak se doslova roztříští. Při běžném používání se ale nemusíte bát. Jde tedy spíše o zajímavost, že je takto tvrdý prsten, odolný na škrábance, tvrdší než křemík, ale zároveň je křehký. Mít ho jako šperk na ruce je tedy opravdu skvost. Přejeme příjemný a snadný výběr a pevně věříme, že Vám naše snubní prstýnky z Wolframu přinesou jen a jen štěstí do vašeho nového manželského svazku.

Právě vybíráte z 171 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!