Vyfiltruj si šperky

Velikost dámského prstenu
Velikost pánského prstenu
Rytí do snubních prstenů

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

SNUBNÍ PRSTENY z Titanu

Snubní prsteny z Titanu jsou další vhodnou volbou pro výběr snubních prstenů. Titan je moderní kov 20. století používaný na endoprotézy, v kosmu, v letectví, a také právě na šperky. Snubní prsteny z titanu jsou oproti prstenům z chirurgické oceli, ze zlata a stříbra značně lehčí. Titanové snubní prsteny jsou 2x lehčí než stříbro a dokonce 4x lehčí než prsteny za zlata. Titan je dle Mohsovy stupnice tvrdosti na stupni 6 (2,5 = zlato, 10 = diamant), takže je opravdu velice odolný. Titan je hypoalergenní. Do titanových prstenů se dá také dobře rýt a můžete si tak do svých snubních prstenů nechat vyrýt například datum svatky a jméno partnera. Výběr fontu pro rytí naleznete v článku Rytí do šperků. Přejeme příjemný a snadný výběr a pevně věříme, že Vám naše titanové snubní prstýnky přinesou jen a jen štěstí do vašeho nového manželského svazku.

Právě vybíráte z 30 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!