Vyfiltruj si šperky

Velikost dámského prstenu
Velikost pánského prstenu
Rytí do snubních prstenů

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

SNUBNÍ PRSTENY z chirurgické oceli

Snubní prsteny z chirurgické oceli patří do nejoblíbenějších materiálu pro snubní prsteny. Ocelové snubní prsteny jsou cenově velmi dostupné a vzhledem srovnatelné s bílým zlatem. Ocelové snubní prsteny jsou však odolnější a tvrdší než prsteny ze zlata. Snubní prsteny chirurgická ocel - tvrdost dle Mohsovy stupnice tvrdosti: 5,5 – 6,3 (1 = mastek, 2,5 = zlato, 10 = diamant). I přes tvrdost oceli se do nich dá rýt, a tak si můžete své snubní prsteny u nás ozdobit Vaší vlastní rytinou, např. datem svatby a jménem partnera. Výběr fontů pro rytí do snubních prstenů naleznete ve článku Rytí do šperků. Snubní prsteny z chirurgické ocele pro vás máme v nejrůznějších krásných tvarech, vzorech a barvách. Je už jen na Vás, které ocelové snubní prsteny Vám padnou do oka. Přejeme příjemný a snadný výběr a pevně věříme, že Vám naše snubní prstýnky z chirurgické oceli přinesou jen a jen štěstí do vašeho nového manželského svazku.

Právě vybíráte z 187 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!