Vyfiltruj si šperky

Velikost dámského prstenu
Velikost pánského prstenu
Rytí do snubních prstenů

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Snubní prsteny

Vybíráte snubní prsteny na onu slavnou chvíli vzájemné výměny? Chcete, aby byly prsteny krásné? Chcete, aby byly snubní prsteny odolné a věčné? Jelikož svatba trvá až na věky, výběr vhodného materiálu by se neměl podcenit, proto u nás naleznete snubní prsteny z Chirurgické oceli, snubní prsteny z Titanu a snubní prsteny z Wolframu - prsteny pevné, lesklé, odolné, ale také krásné... Naleznete u nás jak levné snubní prsteny, tak snubní prsteny dražší, ovšem všechny stejně kvalitní. Snubní prsteny Vám můžeme také vylepšit - zhotovíme Vám rytí do snubních prstenů dle Vašeho přání. Při dokončování objednávky do komentáře popište Vaši přesnou představu (jaký text vyrýt, kam, a jakým písmem, nebo-li fontem). Více informací naleznete v tipu Rytí/Gravírování šperků.

Podkategorie

 • Snubní prsteny z chirurgické oceli

  SNUBNÍ PRSTENY z chirurgické oceli

  Snubní prsteny z chirurgické oceli patří do nejoblíbenějších materiálu pro snubní prsteny. Ocelové snubní prsteny jsou cenově velmi dostupné a vzhledem srovnatelné s bílým zlatem. Ocelové snubní prsteny jsou však odolnější a tvrdší než prsteny ze zlata. Snubní prsteny chirurgická ocel - tvrdost dle Mohsovy stupnice tvrdosti: 5,5 – 6,3 (1 = mastek, 2,5 = zlato, 10 = diamant). I přes tvrdost oceli se do nich dá rýt, a tak si můžete své snubní prsteny u nás ozdobit Vaší vlastní rytinou, např. datem svatby a jménem partnera. Výběr fontů pro rytí do snubních prstenů naleznete ve článku Rytí do šperků. Snubní prsteny z chirurgické ocele pro vás máme v nejrůznějších krásných tvarech, vzorech a barvách. Je už jen na Vás, které ocelové snubní prsteny Vám padnou do oka. Přejeme příjemný a snadný výběr a pevně věříme, že Vám naše snubní prstýnky z chirurgické oceli přinesou jen a jen štěstí do vašeho nového manželského svazku.

 • Snubní prsteny z titanu

  SNUBNÍ PRSTENY z Titanu

  Snubní prsteny z Titanu jsou další vhodnou volbou pro výběr snubních prstenů. Titan je moderní kov 20. století používaný na endoprotézy, v kosmu, v letectví, a také právě na šperky. Snubní prsteny z titanu jsou oproti prstenům z chirurgické oceli, ze zlata a stříbra značně lehčí. Titanové snubní prsteny jsou 2x lehčí než stříbro a dokonce 4x lehčí než prsteny za zlata. Titan je dle Mohsovy stupnice tvrdosti na stupni 6 (2,5 = zlato, 10 = diamant), takže je opravdu velice odolný. Titan je hypoalergenní. Do titanových prstenů se dá také dobře rýt a můžete si tak do svých snubních prstenů nechat vyrýt například datum svatky a jméno partnera. Výběr fontu pro rytí naleznete v článku Rytí do šperků. Přejeme příjemný a snadný výběr a pevně věříme, že Vám naše titanové snubní prstýnky přinesou jen a jen štěstí do vašeho nového manželského svazku.

 • Snubní prsteny z wolframu

  SNUBNÍ PRSTENY z Wolframu

  Snubní prsteny z Wolframu (anglicky snubní prsteny z Tungstenu) jsou další velice zajímavou volbou při výběru snubních prstenů. Wolfram je totiž velice odolný, tvrdý a škrábancům odolný materiál. Tudíž se velice hodí přesně pro výrobu snubních prstenů. Wolfram je o něco lehčí než zlato. Wolframové snubní prsteny se nedají obrábět, jsou vysoce odolně na poškrábání, a tak do nich u nás bohužel v ČR neryjeme, tak jako ryjeme do snubních prstenů z chirurgické oceli a do snubních prstenů z Titanu. Tvrdost wolframových prstenů se na Mohsovy stupnice tvrdosti udává 7,5 - tedy více než Křemík, který má hodnotu 7 (Zlato má 2,5 a diamant 10). Navzdory všem výhodám Wolframu je tu i jedna nevýhoda, Wolfram je křehký na úder. Pokud prsten z Wolframu praštíte např. kladivem, tak se doslova roztříští. Při běžném používání se ale nemusíte bát. Jde tedy spíše o zajímavost, že je takto tvrdý prsten, odolný na škrábance, tvrdší než křemík, ale zároveň je křehký. Mít ho jako šperk na ruce je tedy opravdu skvost. Přejeme příjemný a snadný výběr a pevně věříme, že Vám naše snubní prstýnky z Wolframu přinesou jen a jen štěstí do vašeho nového manželského svazku.

Právě vybíráte z 291 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!