Vyfiltruj si šperky

Velikost dámského prstenu
Velikost pánského prstenu
Rytí do snubních prstenů

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Snubní prsteny

Vybíráte snubní prsteny na onu slavnou chvíli vzájemné výměny? Chcete, aby byly prsteny krásné? Chcete, aby byly snubní prsteny odolné a věčné? Jelikož svatba trvá až na věky, výběr vhodného materiálu by se neměl podcenit, proto u nás naleznete snubní prsteny z Chirurgické oceli, snubní prsteny z Titanu a snubní prsteny z Wolframu - prsteny pevné, lesklé, odolné, ale také krásné... Naleznete u nás jak levné snubní prsteny, tak snubní prsteny dražší, ovšem všechny stejně kvalitní. Snubní prsteny Vám můžeme také vylepšit - zhotovíme Vám rytí do snubních prstenů dle Vašeho přání. Při dokončování objednávky do komentáře popište Vaši přesnou představu (jaký text vyrýt, kam, a jakým písmem, nebo-li fontem). Více informací naleznete v tipu Rytí/Gravírování šperků.

Právě vybíráte z 402 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!