Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Stříbrné náušnice s perlou

Sháníš krásné stříbrné náušnice s perlou pro sebe nebo jako dárek? Tak to jsi tu správně! Máme pro Tebe na výběr stříbrné naušnice s pravou perlou, s říční perlou, s černou perlou, s bílou perlou. Můžeš si vybrat buď visací, na šroubek, nebo pecky. Máme nejen náušnice s pravými perlami, ale také syntetické. Perlové náušnice, zdálo by se, jsou již minulostí. Opak je ale pravdou, dnešní moderní styly jsou naprosto úchvatné. Přesvědčete se sami ;)

Právě vybíráte z 11 produktů.
Product successfully added to the product comparison!