Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Těhotenský piercing

Piercing do pupíku je v dnešní době již naprosto normální věc. Jak si ale poradit v případě, že čekáte miminko? Nebude vás Váš piercing do pupíku v těhotenství tlačit? Nebude Vám piercing v posledních týdnech těhotenství malý? Váš stávající piercing do pupíku, který nyní nosíte, Vám pravděpodobně v posledních týdnech těhotenství malý bude. Nemusíte se ale obávat. Existuje řešení, jimž je těhotenský piercing. Tento piercing pro těhotné ženy je složen klasicky z kuličky, přívěšku a tyčky. Právě tyčka těhotenského piercingu je vyrobena z materiálu BioFlex plast. Tato tyčka je delší, flexibilní, a tudíž se přizpůsobí Vašemu většímu bříšku v období těhotenství. Navíc je těhotenský piercing naprosto rozkošný. V našem obchodu jej naleznete např. s přívěšky malých dětských nožíček, s dudlíkem, a další. Tyto těhotenské piercing jsou ke všemu za pár kaček.

Právě vybíráte z 7 produktů.
Product successfully added to the product comparison!