Vyfiltruj si šperky

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Tragus piercing, cartilage

Tragus piercing, cartilage je originální druh piercingu, který se aplikuje na ušní chrupavku nebo lalůček. Na vašem uchu tak vzniká zcela originální a zajímavý prvek, který zkrášluje celkový dojem tváře a podporuje jedinečnost samotného nositele. Díky různým druhům materiálů a nádherným provedením či barevným odstínům si tak můžete pořídit takové jedinečné kousky jako hvězdičky, hady, srdíčka, peříčka, kytičky, šrouby, karetní motivy, Playboy, kotvy, korunky, ještěrky, houslové klíče, provedení se štítem, s řetízkem, s čirými nebo barevnými kamínky a mnoho dalších dokonalých variant. Díky těmto šperkům si zvednete sebevědomí ještě výš.

Právě vybíráte z 180 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!