Vyfiltruj si šperky

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Zlaté Piercingy

Zlatý piercing je vhodný pro všechny, kteří mají rádi tradiční materiály a jsou věrní právě zlatu. Jedná se o 14kt zlato s řádným označením naší odpovědnostní značkou přesahující zákonem stanovené váhy 0,5 g. Dále jsou označeny ryzostní značkou 585/1000 a registrovány Puncovním úřadem. Puncovní úřad označuje přímo piercing nebo plombu státní puncovní značkou, která je součástí piercingu a zaručuje ryzost šperku. Díky pestré nabídce si můžete vybrat různé možnosti provedení, které uspokojí vaše představy a pořídit si tak piercing ze zlata na různé části svého těla. Čekají na vás kruhy, kuličky, čtverce, kombinace s různými čirými i barevnými kamínky, labrety, špičky, infinity (nekonečno), Playboy, srdíčka, motýlek, triangl, kříž, kytičky a mnoho dalších variant.

Právě vybíráte z 267 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!