Vyfiltruj si šperky

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Dětské přívěšky

Jsou sladké, jsou rozkošné, jsou božské - ano, naše dětičky :) A přesně takové jsou i naše dětské přívěšky - budou na Vaší rozkošné dcerce naprosto vynikat a budou jim je závidět všechny maminky a kamarádky :) Přesvědčte se sami! K dětským přívěškům můžete vybrat také ocelový řetízek, který naleznete v kategorii Ocelové řetízky. Naše přívěšky pro děti jsou vyrobeny z chirurgické oceli s jakostním označením 316L. Tento druh oceli nekoroduje, šperky nerezaví, jsou antialergenní a splňují náročné parametry pro šperky přicházející do styku s pokožkou, které jsou dány normami EU.

Právě vybíráte z 65 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!