Vyfiltruj si šperky

velikost prstenu

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

ZÁSNUBNÍ PRSTENY

Zvláštní místo... atmosféra... romatika a prsten – to je ta chvíle na kterou čeká každá žena. A je to muž, na kterém je to privilegium vybrat ten nejhezčí zásnubní prsten. V dnešní době se zásnubní prsteny zhotovují z různých matriálů, veřte, že i levné zásnubní prsteny z chirurgické oceli jsou velmi vhodnou volbou a to i z hlediska symbolu věčnosti, jelikož chirurgická ocel je pevná, odolná a věčná... Na zásnubním prstenu bývá většinou jeden, větší čirý kámen (např. zásnubní prsteny s kamenem Swarovski), který navíc symbolizuje jedinečnost vyvolené. A pokud chcete opravdu zaválet, tak nechejte do prstenu vyrýt vzkaz, datum, jméno nebo slovo, o kterém víte, že jen vy dva máte ponětí, co pro vás znamená. (rytí do zásnubních prstenů provádíme ihned, tudíž se expedice šperku neprodlouží ;). Takže se pohodlně posaďte, uvolněte se... a vyberte si svůj jedinečný šperk, kterým rozzáříte ty šťastné očka...

Právě vybíráte z 53 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!