Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Surface Piercing

Surface piercing je zajímavý a originální povrchový piercing, který se vpichuje na místa jako třeba hrudník, tvář, na zátylek, břicho a podobně. Je aplikovaný pod kůží a na povrchu je vidět pouze koncové kuličky či jiné tvary. Na vašem těle tak vzniká zajímavý prvek, který podporuje vaši jedinečnost a vlastní styl. Charakteristické pro tento druh piercingu je tvar širokého U a obvykle je vyrobený z flexibilních materiálů jako třeba bioplast. Svým charakterem se přibližuje microdermal piercingu, který surface piercing začíná pomalu nahrazovat.  Pokud toužíte po něčem zajímavém a chcete zvýraznit svoji osobnost, tak tímto způsobem se vám to rozhodně povede.

Je tu 1 produkt.
Product successfully added to the product comparison!