Vyfiltruj si šperky

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Industrial Piercing

Industrial piercing patří mezi velice oblíbené varianty tohoto šperku a aplikuje se na principu zavedení skrz ušní boltce. Na vašem uchu tak vznikne zajímavý designový prvek, který zkrášluje váš celkový vzhled a zároveň podporuje jedinečnost. Díky pestrému výběru si můžete pořídit jednoduché varianty v podobě hrotů a kuliček nebo výraznější kombinace s mašličkou, srdíčkem, šrouby, hvězdou, lebkou, stopou, rybkou, hrací kostkou, spirálou, hadem, křídly, žiletkou, ještěrkou, maskou a mnoho dalších provedení. Kromě různých designových prvků váš výběr ovlivní také materiály a různé barevné provedení.

Právě vybíráte z 37 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!