Vyfiltruj si šperky

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Microdermal Piercing

Microdermal piercing je dalším produktem z řady oblíbených piercingů na různé části těla. Princip aplikace spočívá v osazení základny daného šperku do kůže. Nejdřív se vytvoří v kůži otvor puncherem, do otvoru se vloží daný šperk a na závit se nasadí nástavec. Díky pestrým možnostem si můžete vybírat řešení nejen z různých materiálů, ale také v různém provedení, které splní veškeré představy. Vaše tělo tak můžou zdobit kytičky, kuličky ozdobný piercing, varianty s různými druhy a barvami kamínků, hvězdičky, špičky, půlkuličky, šroub, Jing-Jang a mnohé další. Rozmanitý výběr, který podpoří vaši fantazii a chuť být jedineční.

Právě vybíráte z 208 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!