Vyfiltruj si šperky

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Piercing - spirály

Piercing Spirály jsou zajímavou verzí piercingu a nejčastěji se používají na zdobení obočí, uší, ale také brady či rtů. Přitahují pozornost svojí jedinečností, zajímavým tvarem a kombinacemi, které ještě více podtrhnou váš vkus a splní představy. Můžete si vybírat nejen z různých druhů materiálů, ale také velikostí, variant provedení či barevných odstínů. Čekají na vás takové zajímavé kousky jako kytičky, kuličky, kombinace s kamínky, srdíčka, kónus, zdobené spirály a mnoho dalších. Můžete si tak vybrat řešení piercingu podle svého vkusu a uspokojit i ty nejtajnější představy. Spirály přinášejí jednoduché a elegantní řešení pro každého.

Právě vybíráte z 24 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!