Vyfiltruj si šperky

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Piercing do ucha

Piercing do ucha potěší všechny milovníky tradičních náušnic, ale také zájemce, kteří doposud náušnice nenosili. Výjimečnost spočívá v právě umístění, které není určené tradičně na ušní lalůček, ale na okraj samotného ucha. Tím je zdobení uší ještě originálnější a přináší i další estetické výhody.

Pestrý výběr materiálů (chirurgická ocel, zlatý piercing, stříbrný piercing), barevných odstínů a především tvarů, designu a motivů vám poskytne uspokojení vašich představ a můžete si tak vaše uši vyzdobit na různé příležitosti i běžné nošení. Čekají na vás originální kousky v kombinaci s různými kamínky nebo korálky, se štíty, klipsy, motivy jako kříž, srdíčka, hvězdičky, kruhy, lístečky, pírka, chobotnice, slon, kytičky a mnohé další. Můžete si vybrat také falešný piercing do ucha (jinak také fake piercing do ucha), visací piercing, tunel do ucha a mnoho dalších. Svoje představy tak uspokojí každý zákazník.

Právě vybíráte z 370 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!