Vyfiltruj si šperky

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Falešný piercing

Falešný piercing je určený pro všechny, kteří touží mít také piercing, ale mají obavy z propíchnutí určité části těla nebo jednoduše mít pravý piercing nemůžou. Ale samozřejmě i pro ty, kteří se nebrání ničemu. Jeho princip spočívá v tom, že si nemusíte nechat propichovat kůži, ale vybrat si variantu, která se pouze nasadí nebo aplikuje pomocí magnetů. Na první pohled nikdo nepozná rozdíl. A aby toho nebylo málo, tak i v tomto případě si můžete vybírat z různých materiálů, motivů a provedení, díky kterým uspokojíte svoje potřeby i představy. Vybírejte z typů jako jsou falešný piercing do nosu, falešný piercing do ucha, falešný piercing plug a další. Budete se moci prezentovat jako s pravým piercingem. Díky různým tvarům a motivům nepřijdete o takové kousky jako klasické kuličky, hvězdičky, srdíčka, fotbalový míč, v kombinaci s kamínky, s motivy lebky a mnoho dalších originálních variant.

Právě vybíráte z 147 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!