Vyfiltruj si šperky

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Stříbrné Piercingy

Stříbrný piercing ctí tradici stříbrných šperků a přináší vám různé možnosti výběru, které dokážou oživit různé části vašeho těla. Jsou označeny naší odpovědnostní značkou při přesahující zákonem stanovené váhy 3 g. Dále nesou označení ryzostní značkou 925/1000 a registrovány Puncovním úřadem. Můžete se tak spolehnout nejen na vysokou kvalitu a pravost stříbra, ale také na nádherné kousky, ze kterých si vyberou i nároční zákazníci. Zkrášlit si tak můžete obočí, nos, rty či bradu nebo také bradavky, pupík a intimní místa. Různé motivy a kombinace jako třeba hvězdy, ještěrky, křížky, kytičky, vážky, motýlci, kapky, želvičky, měsíčky včetně třpytivých kamínků a mnohých dalších možností, uspokojí vaše představy a potřeby.

Právě vybíráte z 171 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!