Vyfiltruj si šperky

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Piercing do pupíku

Piercing do pupíku patří k možnosti, kterou využívá stále více uživatelů, a můžou se tak pyšnit dokonale vyšperkovaným bříškem. A aby každý pupík byl originální, tak se vám nabízí spousta kvalitních možností, které jsou vyjádřením krásy, elegance, dokonalosti i extravagance. Můžete se těšit na tradiční jednoduché varianty piercingů do pupíku, ale i takové originální kousky jako třeba těhotenský piercing s ozdobou v podobě miminka, dudlíku, stopy, kachničky, srdíčka, želvičky a další a dále piercing do pupíku třeba pohyblivý, dermál půlkulička, obrácený piercing, banánek, srdíčko, kříž, motýlek, znamení zvěrokruhu, v kombinaci s kamínky, zirkony nebo třeba s krystaly Swarovski, a kromě dalších různých tvarů a motivů si můžete vybírat i z různých materiálů (piercing chirurgická ocel, zlato, stříbro, titan) či barevných odstínů.

Právě vybíráte z 925 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!