Vyfiltruj si šperky

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Piercing do obočí

Piercing do obočí je oblíbenou ozdobou tváře, která nenápadným, ale zcela elegantním způsobem dokáže zvýraznit a zkrášlit tváře mužů i žen. Kromě toho podpoříte svoji jedinečnost a uspokojíte touhu po tom být originální a mít svůj vlastní vkus. Jedinečnost v tomto směru podporují také různé materiály piercingu, barevné odstíny, tvary, motivy i velikosti. Můžete si podle svého vkusu vybírat z takových variant jako například zlacené či stříbřené kuličky v kombinaci s různými kamínky či krystaly Swarovski, banánky, motivy jako hrací kostky, hvězdičky, srdíčka, hroty, perličky, fotbalové míče a mnoho dalších originálních možností, které vám zajistí pocit jedinečnosti.

Právě vybíráte z 182 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!