Vyfiltruj si šperky

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

ROZTAHOVÁKY

Roztahováky do ucha jsou speciální náušnice, které se těší stále větší oblibě. Slouží buď k roztažení ušních dírek a díky různým velikostem si tak můžete ušní dírky zvětšit na požadovanou velikost a také si můžete vybrat z verzí, které roztahovat ušní dírky nepotřebují (fake / falešné roztahováky), a i přes to dokážou nahradit pravý piercing a vypadají jako pravé. Pro kompletní uspokojení představ a potřeb si můžete vybrat nejen z různých materiálů jako třeba chirurgická ocel, akrylát, ale také z různých provedení a motivů jako například maskáčový vzor, palmové dřevo, kokosové dřevo, zebrovaný vzor, různé barevné odstíny a tvary.

Právě vybíráte z 142 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!