Vyfiltruj si šperky

průměr

Šperky - Kategorie

Co říkají zákazníci?

“Velice děkuji za neuvěřitelně rychlé dodání! Opravdu jsem ty šperky potřeboval v šibeničním termínu. A díky Vám to vyšlo!"

Ladislav P.

“Máte velice krásný eshop a ještě krásnější šperky. Šperky z chirurgické oceli jsou mou vášní a Váš obchod jsem se velmi oblíbila."

Maky

“Nechápu, jak můžete mít všechny šperky tak levné! Všude v obchodech je mají i o 100% dražší! Ale jsem za to ráda, i pro příště vím, kde šperky nakoupit ;)"

Terka K.

“Děkuji za krásné šperky. Přítelkyně byla naprosto nadšená! Určitě u Vás nakoupím zase, a nejspíš brzy, tentokrát pořídím šperky taky sobě :)"

Petr M.

“Miluji šperky z chirurgické oceli a chtěla jsem je sehnat šperky levně. Naštěstí jsem našla Váš e-shop a hned nakoupila!"

Alena B.

Tunely a Plugy

Tunely a plugy patří mezi velice originální a populární piercingy pro zdobení uší dnešní moderní doby, ale přitom bylo známé již v dávné historii. Princip nasazení spočívá v roztažení ušních dírek a podle svých představ a možností si můžete vybírat nejen z různých velikostí, ale také materiálů a provedení.

Výhodou je, že díky provedení unisex si můžou z pestré nabídky vybírat muži i ženy. Můžete se tak těšit na tunely a plugy motivy lebky, kombinace s kamínky, různé barevné odstíny, další motivy jako hvězdy, patrony, berušky, srdce, slunečnice, růže a mnoho dalších variant, které uspokojí i náročné zákazníky. V případě výběru materiálů vás čekají možnosti jako akrylát, chirurgická ocel, silikon nebo také dřevo či barevné úpravy v provedení stříbro nebo zlato.

Právě vybíráte z 509 produktů.
šperků na stránku
Product successfully added to the product comparison!