Dětské šperky

Dětské šperky

Jsou sladké, jsou rozkošné, jsou božské - ano, naše dětičky :) A přesně takové jsou i naše dětské šperky. Přesvědčte se sami! Naše rozkošné šperky pro děti budou na Vaší rozkošné dcerce naprosto vynikat a budou jim je závidět všechny maminky a kamarádky :) Naše šperky pro děti jsou vyrobeny z chirurgické oceli s jakostním označením...

Dětské šperky

Jsou sladké, jsou rozkošné, jsou božské - ano, naše dětičky :) A přesně takové jsou i naše dětské šperky. Přesvědčte se sami! Naše rozkošné šperky pro děti budou na Vaší rozkošné dcerce naprosto vynikat a budou jim je závidět všechny maminky a kamarádky :) Naše šperky pro děti jsou vyrobeny z chirurgické oceli s jakostním označením 316L. Tento druh oceli nekoroduje, šperky nerezaví, jsou antialergenní a splňují náročné parametry pro šperky přicházející do styku s pokožkou, které jsou dány normami EU.

More

Dětské šperky There are 207 products.

Subcategories

  • Dětské náušnice

    Dětské náušnice

    Jsou sladké, jsou rozkošné, jsou božské - ano, naše dětičky :) A přesně takové jsou i naše dětské náušnice. Přesvědčte se sami! Naše rozkošné náušnice budou na Vaší rozkošné dcerce naprosto vynikat a budou jim je závidět všechny maminky a kamarádky :) Naše šperky pro děti jsou vyrobeny z chirurgické oceli s jakostním označením 316L. Tento druh oceli nekoroduje, šperky nerezaví, jsou antialergenní a splňují náročné parametry pro šperky přicházející do styku s pokožkou, které jsou dány normami EU.

  • Dětské dárkové sety
  • Dětské řetízky
per page
Showing 1 - 12 of 207 items
Showing 1 - 12 of 207 items