Stříbrné šperky

Stříbrné šperky

Stříbrné šperky v našem obchodu jsou vyrobené ze stříbra s jakostním označením 925/1000. Vybírat můžete ze sedmi kategorií stříbrných šperků. Přejeme příjemné nakupování.

Stříbrné šperky There are 2334 products.

Subcategories

 • Stříbrné prsteny

  Stříbrné prsteny

  Prsteny ze stříbra těch nejmodernějších stylů. S našimi stříbrnými prstýnky budou Vaše ruce neodolatelné. Naše stříbrné prsteny jsou vyrobeny ze stříbra s jakostním označením 925/1000.

 • Stříbrné náramky

  Stříbrné náramky

  Náramky ze stříbra těch nejmodernějších stylů. Vyšperkujte si své zápěstí krásným stříbrným náramkem i Vy! Naše stříbrné náramky jsou vyrobeny ze stříbra s jakostním označením 925/1000.

 • Stříbrné náhrdelníky
 • Stříbrné náušnice

  Stříbrné náušnice

  Náušnice ze stříbra těch nejmodernějších stylů. Naše stříbrné náušnice jsou vyrobeny ze stříbra s jakostním označením 925/1000. Vyšperkujte si své ouška krásnými stříbrnými náušnicemi i Vy!

 • Šperky na nohu
 • Stříbrné přívěšky

  Stříbrné přívěšky

  Přívěšky ze stříbra těch nejmodernějších stylů. Vyšperkujte si svůj dekolt krásným stříbrným přívěškem i Vy! K přívěšku si můžete také vybrat stříbrný řetízek v kategorii Stříbrné řetízky. Naše stříbrné přívěšky jsou vyrobeny ze stříbra s jakostním označením 925/1000.

 • Stříbrné řetízky

  Stříbrné řetízky a náhrdelníky

  Řetízky ze stříbra těch nejmodernějších stylů. Vyšperkujte si svůj dekolt krásným stříbrným řetízkem i Vy! V této kategorii naleznete také překrásné stříbrné náhrdelníky. K řetízku si můžete také přidat stříbrný přívěšek, a to v kategorii Stříbrné přívěšky. Naše stříbrné řetízky a náhrdelníky jsou vyrobeny ze stříbra s jakostním označením 925/1000.

 • Stříbrné sety

  Stříbrné sety

  Vyberte si našich stříbrných setů rovnou náušnice a přívěšek stejného designu/stylu dohromady. K přívěšku si pak už jen stačí vybrat stříbrný řetízek v kategorii Stříbrné řetízky. Naše stříbrné sety šperků jsou vyrobeny ze stříbra s jakostním označením 925/1000.

per page
Showing 1 - 12 of 2334 items
Showing 1 - 12 of 2334 items