Ocelové šperky

Ocelové ŠPERKY z chirurgické oceli

Šperky z chirurgické oceli neboli krásné, levné, odolné a moderní šperky! Naše ocelové šperky pořídíte za ceny o desítky až stovky procent levněji než v kamenných obchodech. Výběr z mnoha typů šperků v kombinacích chirurgická ocel se zirkony, kůží, crystaly Swarovski a mnohé další.

Ocelové ŠPERKY z chirurgické oceli

Šperky z chirurgické oceli neboli krásné, levné, odolné a moderní šperky! Naše ocelové šperky pořídíte za ceny o desítky až stovky procent levněji než v kamenných obchodech. Výběr z mnoha typů šperků v kombinacích chirurgická ocel se zirkony, kůží, crystaly Swarovski a mnohé další.

More

Ocelové šperky There are 4310 products.

Subcategories

  • Ocelové náušnice

    Ocelové NÁUŠNICE z chirurgické oceli

    Náušnice z chirurgické oceli jsou nejen velmi oblíbené a stylové, ale také velmi elegantní v kombinaci se zircony nebo krystaly Swarovski. Originální Swarovski náušnice naleznete také v kategorii Swarovski Náušnice. Existuje mnoho druhů náušnic z chirurgické oceli – záleží jen na Vás, které si vyberete. Náušnice chirurgická ocel: náušnice visací (africký háček), kruhové náušnice, neboli náušnice kruhy, náušnice pecky, náušnice s puzetkou, klasický závěs náušnic, pánské náušnice, unisex náušnice, ale i další... Naleznete u nás i levné ocelové náušnice, které jsou samozřejmě kvalitní.

    Pánové v dnešní době nosí náušnice jako doplněk svého stylu. V této kategorii naleznete také náušnice, které jsou brány jako pánské náušnice, ty máme nejrůznějších druhů a stylů, jako např. pánské náušnice s kamenem. Pánské náušnice chirurgická ocel. Pánské náušnice jsou dodávány po dvou kusech.

  • Ocelové náhrdelníky
  • Ocelové přívěšky

    Ocelové přívěšky z chirurgické oceli

    Chirurgická ocel a přívěšky - další kapitola na dlouhé hodiny. Ocelové přívěšky ve spojení s dobrým ocelovým řetízkem dokáží vytvořit jedinečný a vkusný dojem. Přívěšky z chirurgické oceli jsou proto také velmi oblíbené. Velmi často bývají ocelové přívěšky osázeny zircony, sklem, nebo krystaly Swarovski. Přívěšky dodáváme většinou bez řetízku, proto doporučujeme si k Vašemu přívěšku vybrat i řetízek z chirurgické oceli. U nás najdete velmi levné ocelové přívěšky, tak hurá do výběru!

    Do ocelových přívěšků provádíme také rytí. Více informací v tipu Rytí do ocelových přívěšků.

  • Šperky na nohu
  • Ocelové řetízky

    Ocelové řetízky a náhrdelníky z chirurgické oceli

    Jemné nebo masivní? Řetízky z chirurgické oceli mohou být jaké si jen dokážete představit. Spojení chirurgická ocel a řetízky znamenají tvrdost a lesk, ale také krásu a věčnost. Díky tvrdosti a pevnosti si ocelové řetízky a ocelové náhrdelníky našli mnoho příznivců. Řetízek si můžete také obohatit o ocelový přívěšek z chirurgické oceli. Máme pro Vás přívěšky z chirurgické oceli dámské, pánské, a unisex, dále náhrdelníky z chirurgické oceli. Pokud sháníte řetízek na nohu, tak jej naleznete v příslušné kategorii. 

  • Ocelové prsteny

    Ocelové PRSTENY z chirurgické oceli

    Chirurgická ocel a prsteny – krása a spolehlivost. Prsteny z chirurgické oceli byly vůbec prvními šperky z chirurgické oceli. Chirurgická ocel byla a je nejčastěji opracovávána právě k výrobě prstenů. Za pomocí laserů, povrchových úprav a kamínků vznikají skutečně krásné ocelové prsteny, které opravdu vyniknou za každé situace. Prsteny jsou vyhledávány hlavně ve variantách s kameny a s kamínky. Velmi oblíbené jsou také Swarovski prsteny, kdy třpyt je tak nádherný, že se šperku nemůžou nabažit jak ženy, tak muži, kteří je na ženách vidí. V našem obchodu naleznete jak levné prsteny z chirurgické oceli, tak prsteny dražší, avšak všechny kvalitní. Dále nabízíme snubní prsteny z chururgické oceli a zásnubní prsteny. Můžete si také do prstenů nechat zhotovit vlastní rytinu. Rytí do prstenů provadíme tzv. na počkání a doba odeslání se tak neprodlouží. Více o rytí do prstenů v tipu Rytí/Gravírování prstenů.

  • Ocelové náramky

    Ocelové NÁRAMKY z chirurgické oceli

    Ocelové náramky patří mezi ty nejžádanější šperky z chirurgické oceli. Ocelový náramek může nosit opravdu každý a každému taky sluší. Chirurgická ocel je sice tvrdá, ale i tak se z ní dokáží vytvořit stylové, elegantní a módní ocelové náramky! Ocelový náramek je vhodný jako dárek přítelkyni, přítelovi, kamarádovi či kamarádce (náramky přátelství), nebo komukoliv jinému. Náramky chirurgická ocel – můžete vybírat z nepřeberného množství, a velmi levně... Velmi oblíbené jsou také ocelové náramky přátelství - náramky s rytím, kdy je náramku dodána originalita a jedinečnost. V naší kategorii náramky samozřejmě naleznete originální pánské náramky z chirurgické oceli. Do vybraných ocelových náramků také můžete nechat vyrýt svůj jedinečný text. Více o rytí do šperků naleznete v tipu Rytí/Gravírování šperků.

  • Přívěšky na náramek

    Přívěšky na náramek

    Vyšperkujte si svůj ocelový náramek našimi přívěšky na náramky.

  • Přívěšky na klíče

    Přívěšky na klíče

    Váš kroužek na klíče vypadá mdle? Vyberte mu nějaký přívěšek na klíče ;)

  • Sady šperků

    Sady šperků z chirurgické oceli

    Mít stejný náramek a náhrdelník ve stejném stylu? Tomu se říká sladěnost! Stačí si jen vybrat sadu šperků, která se Vám líbí.

  • Crystal collection

    Crystal collection Swarovski

    V této kategorii naleznete šperky se Swarovski komponenty – takto označené šperky jsou osázeny originály kameny Swarovski různého tvaru vyrobené v dílně Swarovski patentovanou technologií. Celý design šperku záleží na jednotlivém umělci či výrobci. Z tohoto důvodu není ke šperkům certifikát. Originální šperky Swarovski naleznete v kategorii Šperky Swarovski®.

  • Gravírování a rytí šperků

    Gravírování a rytí šperků

    Zde naleznete šperky, do kterých lze rýt, či gravírovat, či laserovat. Tato kategorie ovšem neobsahuje všechny šperky, do kterých lze rýt. Proto je lepší projít si přímo kategorii šperků, které chcete vyrýt a vybrat si rovnou podle vzhledu šperku.

per page
Showing 1 - 12 of 4310 items
Showing 1 - 12 of 4310 items